PNA21: Dasz radę, będzie dobrze

„Dasz radę, będzie dobrze” to taka moja mantra, którą sobie powtarzam ilekroć mam przed sobą jakąś trudność, dużą czy małą (czyli właściwie codziennie!). I wiem, że Ty też masz różne kłopoty i blokady.

Wokół mnóstwo jest osób, które ściągają Cię w dół, bo Twoje marzenia nie przystają do ICH wyobrażeń o Tobie. Wyrób w sobie zwyczaj podnoszenia siebie na duchu i dodawania sobie odwagi, a ich opinie nie będą miały dla Ciebie znaczenia.

W ciągu ostatnich 10 lat, kiedy postanowiłam bardzo zmienić mój zawód i potem założyć biznes, napotkałam na wiele przeszkód. Byłam odrzucana starając się o pracę, o której marzyłam. Nie poddałam się, bo w głębi wierzyłam, że dam radę, że będzie dobrze. I w końcu odnosiłam sukces.

W tym odcinku dzielę się przede wszystkim tymi trudnymi chwilami, które mnie spotkały i mówię o tym, jak ta moja „mantra” pomagała mi przetrwać i sięgać po coraz więcej.

Posłuchaj:

Zasubsrybuj ten podcast w iTunes lub Stitcher

W tym odcinku:

 • co znaczy dla mnie porażka?
 • jak powtarzanie sobie pewnych zdań może mieć wpływ na nasze życie?
 • jak wyglądała moja 10-letnia droga do osoby, którą teraz jestem?
 • moja pierwsza biznesowa porażka i jakie były jej przyczyny
 • jak to się stało, że pracowałam dla Michała Szafrańskiego i Dereka Halperna?

Do tego odcinka podcastu przygotowałam specjalny prezent – PDF z moim hasłem „Dasz radę, będzie dobrze”. Wydrukuj go i powieś koło biurka, abyś zawsze miała wiarę w to, że pokonasz wszelkie trudności. Będzie dobrze!

Plakat Dasz radę, będzie dobrze

Kliknij, aby ściągnąć PDF z motywacją „Dasz radę, będzie dobrze”

Ciekawostki, linki wymienione w odcinku:

Jeśli chcesz posłuchać tego odcinka podcastu na innym urządzeniu (np. na komórce lub odtwarzaczu mp3), to poniżej możesz ściągnąć cały plik:
Kliknij prawym przyciskiem, aby ściągnąć podcast jako plik MP3.

Jak najlepiej słuchać podcastów:

Jeśli czujesz, że chciałabyś lepiej wykorzystać swój czas i słuchać w czasie wykonywania innych czynności (t.j. sprzątanie, jazda samochodem czy w czasie uprawiania sporu) obejrzyj filmiki z instrukcjami „krok po kroku”:

jak słuchać podcastów

Zadaj mi pytanie:

Chcesz zostawić mi wiadomość głosową lub pytanie, na które odpowiem Ci w jednym z odcinków podcastu? Nagraj ją tutaj:

Zostaw mi wiadomość głosową

Zostaw mi recenzję:

Jeśli chcesz, aby również inne kobiety chcące rozwinąć swój biznes online odkryły ten podcast, zostaw mi recenzję w iTunes. Dzięki temu podcast będzie wyżej w rankingach i dotrze do większej liczby osób. Zostaw mi recenzję tutaj:

Kliknij, aby ocenić podcast „Po Nitce Ariadny”

Zasubskrybuj:

Jeżeli podoba Ci się ten podcast, to zasubskrybuj, aby nie przegapić żadnego odcinka:

  • iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów
  • Stitcher – pobierz aplikację Stitcher dla Androida i innych modeli telefonów

Transkrypt podcastu:

Tutaj możesz ściągnąć transkrypt tego odcinka podcastu Po Nitce Ariadny jako plik PDF

25 komentarzy:
 1. Milena
  Milena says:

  Witaj
  Bardzo pobudzające i pokrzepiające słowa. Bardzo się z nimi utożsamiam. Dla mnie słowa, które mnie pokrzepiają to: „Wszystko możliwe dla tego kto wierzy” oraz wdzięczność.. „… jestem głęboko wdzięczna niebu”.

  Na co dzień niestety bliskie otoczenie burzy nasz rytm dążenia do celu, jest mało wspierające… ale ciesze się, że możemy wzbogacać się takimi osobami jak Ty, które nadają pędu naszym marzeniom.

  Odpowiedz
  • Ariadna Wiczling
   Ariadna Wiczling says:

   dziękuję! Dla ścisłości: nie wierzę, że wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy, ale prawie. Do niektórych rzeczy potrzebne są pewne umiejętności czy talenty, ale jak wiadomo dalej zajdzie ten, kto ćwiczy i pracuje, niż ten, co ma talent. Pozdrawiam!

   Odpowiedz
 2. Marta
  Marta says:

  Ariadno, ja uczę się dopiero robić stronę i interesują mnie przede wszystkim sprawy techniczne z tym związane. W pierwszej chwili pomyślałam, że nie będę słuchać motywacyjnego podcastu, ale ponieważ mam taki nawyk, że słucham podcastów podczas przygotowywania posiłków i domowych porządków, to pomyślałam sobie: „Co mi szkodzi posłuchać?”. I teraz mogę powiedzieć, że warto było. Z tego podcastu wynoszę 2 główne lekcje: 1) Cały czas się uczyć (bo widać, że pomogły Ci Twoje ogromne umiejętności), 2) Dbać o pozytywne nastawienie i nie obawiać się robić tego, co uważamy za ważne. Dziękuję i pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Kornelia
  Kornelia says:

  Bardzo ciekawe masz doświadczenia! I ta droga, którą przeszłaś od farmaceuty przez grafika po nauczyciela biznesu on-line! Niesamowita, trochę tak jak moja własna, tylko moja bez gwiazd biznesu w tle 🙂

  Odpowiedz
 4. Małgorzata
  Małgorzata says:

  Taaak, chcemy też odcinki motywacyjne 🙂 Bardzo ciepły i mądry odcinek, a definicja porażki, jako próby, na ile nam na czymś zależy… rewelacyjna. Przypomniało mi się, że na prawo jazdy zdałam za 17-stym razem 😉 Coś w tym jest…

  Odpowiedz
 5. Elka
  Elka says:

  Ariadno, więcej, więcej takich podcastów. Fantastycznie motywujesz, a ja jestem na początku drogi… Wsparcie jest potrzebne 🙂 Pozdrawiam

  Odpowiedz
 6. Kasia | Inna Idea
  Kasia | Inna Idea says:

  Witaj!
  Ten odcinek podcastu przesłuchałam jako pierwszy Twojego autorstwa.
  Dziś, po tygodniowym urlopie, dopadło mnie „o nie znowu poniedziałek, i trzeba iść do pracy”. Byłam też jakaś taka niedospana.
  Zwykle przed wyjściem do pracy (zaczynam o 10) robię coś, co zbliża mnie do mojego własnego biznesu (jestem rozdarta pomiędzy grafiką komputerową a projektowaniem kuchni – w obu dobrze się odnajduję, ale nie starcza mi czasu na obie pasje), ale dziś nie miałam ochoty włączać nawet komputera. Postanowiłam więc dać odpocząć oczom i posłuchać.
  Zachęcił mnie tytuł odcinka. Twoja historia jest inspirująca, myślę że co jakiś czas fajnie byłoby tego typu historii posłuchać. Zaciekawiła mnie tym bardziej, że też spełniam się graficznie, i może faktycznie jestem w podobnym punkcie, w którym Ty byłaś 10 lat temu?
  Mimo, że nie ruszyłam dziś rano żadnego projektu (aktualnie rysuję palmy, takie zlecenie;)), uznaję że zrobiłam coś dla mojego biznesu. Nie poddam się.
  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 7. ArteCreo
  ArteCreo says:

  Trzeba szukać natchnienia, warto sobie jakieś motywujące hasła porozwieszać w domu, na pulpicie komputera mam hasło:
  Failure is not falling down, but refusing to get up.
  🙂

  Odpowiedz
  • Ariadna Wiczling
   Ariadna Wiczling says:

   Uczenie się to jedna z ważniejszych cech osób, które niesamowicie się rozwijają i osiągają sukces. Ucz się dalej i wprowadzaj nowe rzeczy w swoje życie, a zdobędziesz to, co będziesz chciała 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *