Historie studentek „Kursu Online w 30 Dni”

 

Małgosia Pawlińska, coach i psycholog, w pierwszej edycji swojego bezpłatnego kursu „Zostań menadżerką swojego życia” zgromadziła 298 osób na liście e-mail i przeprowadziła kurs, który był fantastycznie odebrany. Teraz, po zwiększeniu zasięgu i wyrobieniu sobie marki,  pracuje nad kolejnym, już płatnym kursem.

 

Justyna Zienkiewicz Zawsze wiedziała, że chce stworzyć własny kurs online, ale nie wiedziała, jak połączyć posiadaną już wiedzę ekspercką w całość. Po kursie uruchomiła od razu swój płatny kurs uczący prawidłowego pozycjonowania bloga i SEO. Inwestycja w kurs „Kurs Online w 30 Dni” zwróciła jej się wielokrotnie już w pierwszej edycji własnego kursu!

 

Diana Korzeb jest lektorką języka niemieckiego. Nie do końca miała pomysł, co mogłaby innego robić poza nauką języka. Kurs pozwolił jej ruszyć z miejsca, założyła własną działalność, wypuściła kurs o niemieckich przypadkach, a teraz planuje kolejne kursy online.

 

Alicja Firlej to autorka projektu dla singielek, doradca rozwoju osobistego i terapeutka. Poszukując w Internecie pomysłu na stworzenie kursu video, natknęła się na ofertę „Kurs Online w 30 Dni”. Będąc nieznaną w sieci i nie znając technologii sama zrobiła i wyprzedała swój własny kurs w pierwszej edycji, w którym pomaga kobietom znaleźć miłość.

 

Kasia Mistacoglu to znana blogerka kreatywna i lajfstajlowa. Chciała zrobić coś “swojego”, co byłoby związanego z blogiem i byłoby także źródłem zarobku, ponieważ dotąd jej blog był pięknym i inspirującym miejscem, ale nie był biznesem. Szukając swojego pomysłu na produkt blogowy, trafiła na kurs „Kurs Online w 30 Dni” – stało się to impulsem do rozpoczęcia swojego biznesu i stworzenia własnego kursu online.