Ta strona pomoże Ci rozwinąć Twój biznes online.

Jeśli tworzysz lub chcesz tworzyć kursy online i mieć więcej klientów na swoje usługi świadczone przez internet, jesteś we właściwym miejscu.

Znajdziesz tu wytłumaczone konkretnie i zrozumiale zagadnienia związane z biznesem online, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już jesteś wprawiona w bojach.

Poprzez artykuły, webinary i podcasty pokażę Ci, że biznes online i technologia nie są takie trudne i że Ty również możesz mieć dobrze zarabiający biznes online.

Zainteresowana…?

Ariadna Wiczling

Jestem Ariadna Wiczling i pomagam kobietom przejść przez labirynt zawiłości biznesu online.

Nie zawsze byłam taka obeznana

Sama przechodziłam przez męki, gdy próbowałam coś zrobić w internecie.

Prawie 15 lat temu kupiłam mężowi w prezencie domenę i zaprojektowałam prostą stronę w html (uczyłam się z książki jeżdżąc komunikacją miejską). Gdy mu ją pokazałam na ekranie komputera okazało się, że żeby strona była widoczna w internecie muszę mieć wykupiony hosting. Rozpłakałam się! Skąd miałam to wiedzieć???

Przez ostatnie lata wiele się nauczyłam i z farmaceuty stałam się projektantem stron internetowych i między innymi autorem grafiki do kursu „Blog that Converts” jednego z najbardziej znanych amerykańskich blogerów marketingowych Dereka Halperna z Social Triggers. Zaprojektowałam też grafikę dla marki „Jak Oszczędzać Pieniądze?” Michała Szafrańskiego. Duży skok, prawda?

Teraz jestem autorką kursu „Kurs Online w 30 Dni” i podcastu dla przedsiębiorczych kobiet z biznesem online „Po Nitce Ariadny”. Poprzez moje popularne webinary pomogłam już setkom kobiet rozwiązać problemy dotyczące między innymi e-mail marketingu, marki osobistej, projektowania strony internetowej i materiałów do kursu online. Jestem konkretna, chętnie dzielę się wiedzą i dobrze mi to wychodzi.